Special Applications

ÖZEL KLİMALI SOĞUTMA KABİNLERİ

Özel mini su soğutucular ve isteğe özel test şartlarının oluşturmasına yönelik paket klima ve kabinlerin imalatı. Örnek vermek gerekirse, Son olarak BOSCH’ a özel olarak, fırından çıkardıkları demir kütlelerini taşıma aracıyla beraber içine koydukları ve mamulü 10 dk. İçinde istedikleri sıcaklığa getiren klimalı özel soğutma dolabı imalatımız.

 

OUTDOOR TV PROJEKSİYON KABİN VE KLİMASI

Özel tasarım ürünlerimizle, Dış saha reklamcılık alanında sektörün lider firmalarının partneriyiz. Metro istasyonlarında bekleyenlere yönelik bir reklam çalışmasında, reklamların gösteriminde kullanılan projeksiyon cihazı, firmamızın özel olarak tasarladığı kabinlerin içersinde tutuluyor. Yüksek ısı enerjisi üreten bu projeksiyon cihazları, kabinin arkasına entegre edilen ve Uludağ Klima kalitesiyle donatılmış olan özel kabin klimalarımız ile iklimlendiriliyor.

 

SPOT COOLER / MOBILE SYSTEM

(TAŞINABİLİR FLEXBLE KANALLI PAKET TİPİ SOĞUTUCU)

Büyük bir alandaki belirli bir bölge soğutulmak isteniyorsa ya da işletme şartlarında banttan geçen bir maddenin üzerine soğutulmuş hava üfletilmek isteniyorsa kullanılabilecek Paket Tipi Klima.

  • Hareketli / Tekerlekli Yapı. (Mobile System) 
  • Flexble Kanalla İstenen Yere Soğuk Hava
  • Su Biriktirme Haznesi (Kolayca Boşaltma)
  • Su Seviye Sensörü ve Seviye Kontrol İkaz Lambası
  • Dijital Termostad Kontrolü
  • Yüksek Hava Debisi

 

MOBESE KLİMASI

Günümüzde kentsel güvenlik sistemleri dendiğinde ilk akla gelen Mobese Kameralarıdır. Mobeselerin veri aktarım ve elektronik devrelerinin barındırıldığı kabinler, içersindeki elektronik aksamın çalışmasına bağlı olarak ısı üretirler. Oluşan bu ısı, elektronik aksamın arızalanmasına sebep olur. Bu yüksek sıcaklığın kabin içersindeki elektronik aksama zarar vermemesi için, özel olarak üretilen ve tüm ağır doğa koşullarında sorunsuz çalışabilen mobese klimalarımız kullanılmaktadır. Dışarıdan içeriye ya da içeriden dışarıya herhangi bir hava transferi olmadığından, kabinleri sıcaklıktan korumanın yanında ortamdaki toz, kir, kum taneleri gibi maddelerden de korur.

 

KLİMALI TABUT

Klimalı tabut üretme fikri; cenazelerinin zamanında defin işleminin yapılamamasından ötürü bozulmasına veya kokmasına karşı sıkıntılar yaşayan mefta sahiplerinin taleplerinden çıktı. Böyle bir ihtiyaç konusunda taleplerin gelmesi ile harekete geçtik ve klimalı tabut ürettik. Klimalı tabut sayesinde cenazeler kendi evlerinde veya başka bir yerde, istenildiği kadar bekletilebilme imkânına kavuşmaktadırlar. Bu sayede ölen kişilerin uzaklarda yaşayan yakınlarının gelmesi beklenebilmektedir. Klimalı tabut 4 kişi tarafından kenar saplarında tutulmak sureti ile çok rahat taşınabilmektedir. Tabutun tamamı paslanmaz mamulden yapılmıştır ve ısı izolasyonu mükemmeldir. Cihazın arka kısmında bulunan termometre ile tabut içi ısısını kontrol edebilecek ve tabutun kapağında buluna küçük pencere ile cenazenin yüzünü görebileceksiniz.

Gehäuse-Schaltschrankkühler Auswahl